Plavky 2022

Úvodná strana Plavky 2022 Výber plaviek

Výber plaviek

Štýlové plavky zdobené sponou

Výber plaviek ovplyvňuje viacero faktorov, tým prvým je postava. Zväčša platí, že ženy so štíhlou postavou môžu siahnuť po akomkoľvek type plaviek, no najideálnejšie sú pre ne bikiny s tenkými šnúrkami na zaväzovanie na bokoch a chrbte, ktoré maximálne zviditeľnia krásu ženského tela. Ženy s plnšou postavou, či väčším zadočkom by mali siahnuť po plavkách s klasickými nohavičkami a uprednostniť by mali tmavšie farby, prípadne vzory, ktoré opticky zoštíhľujú. Jednodielne plavky sú vhodné hlavne pre ženy, ktoré chcú zamaskovať bruško, prípadne veľmi pekne vyniknú na ženách so štíhlym pásom a širšími bokmi a poprsím.

Ďalším z faktorov je to, pri akej príležitosti budú plavky nosené. Na opaľovanie pri vode je vhodnejšie siahnuť po plavkách, ktoré majú tenšie ramienka, aby bolo opálenie dokonalé, no naopak, pre ženy, ktoré v plavkách budú športovať sú vhodnejšie plavky, ktoré nekĺžu a pevnejšie držia na tele, aby sa nemuseli obávať, že z nich vykukne niečo čo nemá.

Tretím faktorom je samotná kvalita materiálov, keďže plavky nahradia spodné prádlo, musia byť nielen sexi, ale aj príjemné na dotyk, čo zaručí len kvalitný materiál. Ďalej materiál nesmie strácať na elasticite, pri namočení nesmie presvitať a pri schnutí nesmú ostávať fľaky. No nie vždy sa dá kvalita materiálu rozpoznať, a preto je lepšie siahnuť po značkových plavkách od Adidas, Nike, Puma, či Victoria's Secret, prípadne Roxy.

Plavky Astratex
© 2022